BALTREISEN OÜ

Nikolai 9-12, 80011 Pärnu, ESTLAND

Tel. +372 5116907

info@baltreisen.ee
www.baltreisen.ee
Skype: lintśek

Baltreisen OÜ on kogenud incoming-reisikorraldaja – oleme orienteeritud sissetulevale turismile. Kogemustega turismihuvilistena soovime näidata Eestimaa parimat, huvitavaimat ja isikupäraseimat poolt.

Oleme spetsialiseerunud nii suurtele kui ka väikestele reisiseltskondadele, kellele korraldame majutuse, huvitava programmi või ringreisi kõigi muude vajalike teenustega.

Baltreiseni tugevuseks on tailor made ehk spetsiaalselt konkreetsele seltskonnale tehtud programmide koostamine ja reiside läbiviimine. Peame oluliseks klientidele pakkuda tuge nii reisi planeerides kui ka reisil olles. Sama olulised on meie koostööpartnerid, kelle peale võib alati kindel olla.

Meie eesmärgiks on olla rohkem kui reisikorraldaja. Aitame lisaks tavapärastele turimiteenustele luua ka uusi kontakte, olgu siis erialaseid, koolide-, kooride- või spordiseltskondadevahelisi. Kui on midagi, mida
me varem pole teinud siis kogenud reisikorraldajana võtame hea meelega uue väljakutse vastu!

Kui Teile tulevad külla äripartnerid, külalised, siis koostame programmi arvestades Teie külaliste kultuuritausta:

Pakutavad teenused:

  • majutuslepingud igas hinnaklassis
  • ekskursioonid ja erihuvidega gruppide teenindamine
  • giiditeenus erinevates keeltes
  • transport
  • catering, restoranid
  • konverentsid ja konverentsiteenused

Teenindame eesti, saksa, inglise, vene keeles.

Suvekuudel on Pärnu kesklinnas Rüütli 21 ees avatud meie rattarent. Oma mõnusat kodulinna tutvustame erinevates keeltes korraldades rattaga linnaekskursioone.

* Baltreisen ei paku üksikreisijatele paketireise.